Såhär ser jag ut idag!
Jag och min älskling på morgonens event – Triumph Awards som hölls i Ljusgården på NK. Det bjöds på crossiants och färskpressad juice, även kallat den perfekta frukosten.
Trimpuh Awards går ut på att nio finalister i en designtävling visar upp sina underkläderkreationer. Här var en av mina favoriter.
Och här var den andra. Hade gärna burit den rakt av på en gång.
Vinnaren får sedan åka och tävla i Asien med vinnarna från resten av världens länder som är med, sedan får den store vinnaren ett set med underkläder utgivna med Triumph. Sjukt roligt!
Hej, jag undrar vad det är för skor du har på dig på översta bilden? Var du köpt dem och om du har en tydligare bild? Väldigt snygga. Jag är nämligen ute efter de perfekta ”herrskorna” men har ännu inte hittat dem. Tack på förhand!
Finis! Jackan/Kavajen var du så fin i! Är den ny och vartifrån?
Ja hjälp, jackan! Kan va det snyggaste jag sett!! 🙂 varifån? 🙂